Skupština grada bi u petak na sednici trebalo da oprosti neplatišama komunalnih usluga 1,1 milijardu dinara duga na osnovu kamata ukoliko uplate 3,3 milijarde osnovnog duga, saznaje 021.rs.
Nadzorni odbor "Gradskog zelenila" predložio je da se broj zaposlenih u ovom preduzeću smanji za 17 radnika i da se njima isplate otpremnine u visini od 6,5 miliona dinara, saznaje 021.rs.
Književno veče i promocija nagrađene zbirke priča "Znaš li da je Mihail Kamenski zapalio Galac", održaće se uj utorak, 23. maja u Omladinskom centru CK13.
Pokret Podrži RTV podneo je jutros krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u Novom Sadu protiv svih članova Upravnog odbora Radio-televizije Vojvodine zbog, kako poručuju, nesavesnog rada zaposlenih u službi.
Bulevar Mihajla Pupina danima je u centru pažnje Novosađana zbog novonastalih murala, koji prikazuju velikane raznih oblasti kulture, kao i crtane i strip-junake, naučnike i druge poznate ličnosti.
Radovi u Miletićevoj ulici trebalo bi da počnu već ove nedelje, s obzirom da je izvođač radova, kako su u Upravi za građevinsko zemljište rekli za 021, još prošlog petka, 19. maja uveden u posao.
MUP livanjskog kantona (BiH) raspisao je međunarodne poternice za trojicom Drvarčana, osumnjičenim za pljačku 338.940 KM iz poslovnice Inteza Sanpaolo banke u kojoj je teško ranjen policajac Žarko Bošnjak (49).